Ahoj, se začátkem nového semestru hledám opět posily do týmu.

Pokud hledáš stáž, baví tě politika, marketing, sociální sítě nebo životní prostředí, tak hledám právě tebe.

???? Stáž je ideální pro inciativní a kreativní studenty se zájmem o oblast životního prostředí, politický marketing a politiku.

???? Výhodu budete mít, pokud máte zkušenosti s vedením sociálních sítí, marketingem nebo grafikou nebo se orientujete v oblasti životního prostředí. ???? Během třech měsíců, které jsou minimální délkou stáže, si můžete vyzkoušet různé činnosti ???? Od správy sociálních sítí, přes analytické nástroje až po kreativu a plánování eventů.

????Stáž v mém týmu není o tom, že budete stát u kopírky nebo číst noviny. V rámci mého týmu probíhají pravidelné porady a školení a rozhodně to není nuda.

???? Po úspěšném skončení stáže dostanete speciální certifikát, díky kterému budete zařazeni do databáze. Když pak budeme mít volnou pracovní pozici, oslovíme primárně vás. Splnit si zároveň můžete i povinnou praxi.

Pokud chcete být v následujícím semestru součástí mého týmu, zašlete mi do čtvrtka 14. 10. 2021 svůj životopis na email ➡️ petrhladik@brnojebozi.cz. Napište mi zároveň, co by vás na této práci bavilo a proč byste mi chtěli pomáhat. Těším se na spolupráci! ????