Neuvěřitelný. Už rok mám kolem sebe kupu stážistů, kteří se mnou makají na tom, aby Brno bylo moderní město. Moc všem děkuji za ten zápal pro město, ve kterém žijí, studují nebo pracují.

A teď jedeme dál. Pokud se chceš taky zapojit, pojď k nám do týmu. Vezmu tě s sebou na jednání, na tiskovky a hlavně mezi lidi, kde jsem nejradši.

???? Stáž je ideální pro všechny se zájmem o oblast životního prostředí, politiku a marketing. Výhoda bude, pokud vás baví sociální sítě a psaní.

???? Žádná nuda to nebude. Žádné stání u kopírky. Zapojíme tě do pravidelných porad a školení.

???? Během třech měsíců, které jsou minimální délkou stáže, si můžete vyzkoušet různé činnosti ???? Od správy sociálních sítí, přes analytické nástroje až po kreativu a plánování eventů.

Na konci dostaneš stáže speciální certifikát a dáme tě do naší databáze. Když pak budeme mít volnou pracovní pozici, oslovíme primárně tebe. Splnit si u nás můžeš i povinnou praxi.

Pošli svůj životopis do neděle 6. února tady do zprávy nebo na email ➡️ petrhladik@brnojebozi.cz. Napiš zároveň, co by tě bavilo a proč bys mi chtěl pomáhat. Těším se na spolupráci! ????