Kdo jsem

Jmenuji se Petr Hladík, miluji Brno a hlásím se do služby. Mám rád výsledky a když je za mnou práce vidět. A s tím jsem šel i do politiky. Neumím sedět celý den na schůzích, ale radši chodím mezi lidi a řeším jejich problémy. Brno musí být takové, jaké ho chtějí Brňáci. Zajímá mě, co chcete změnit, zastavujeme vás v ulicích, navštěvujeme doma a společně tvoříme program pro Brno.

Jsem vystudovaný projekťák a především táta pěti dětí. I proto vím, že rodiče potřebují hlavně dobít baterky. Chci takové Brno, kde lidi budou žít spokojeně a nebudou řešit žádné problémy. Brno, kde lidé budou mít čas na své blízké, svou rodinu a svoje kamarády. K tomu potřebujeme, aby Brno jelo, bylo bezpečné, mělo dostatek dostupných bytů, parkovacích míst a dokázalo nabízet svým obyvatelům kvalitní služby, o kterých bude otevřeně komunikovat. Brno je skvělé město, ale jako každé jiné město má své bolesti, které musíme vyřešit.

Sám to rozhodně nezvládnu, mám za sebou skvělý tým, který má energii věci měnit. A pokud se k nám přidáte ještě vy, tak to dokážeme.

Petr Hladík

Kdo tam?

Není vám jedno, jak vypadá Brno?
Ať už jde o rozbitou lavičku, plný koš nebo dětské hřiště.
Jsou to věci, okolo kterých každý den chodíme a štvou nás.
Ale teď to můžeme změnit. Dejme HLAvy dohromady.